leasing-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (leasing-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Tego typu adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zainteresują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach fotografie?

Stosujemy zdjęcia z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom opracowaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!