leasing-warszawa.pl

Pod tym adresem internetowym (leasing-warszawa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Tego typu adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a wyszukamy na pewno stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich uwag. Bezpłatnie dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!